Erasmus+

Po mėnesį trukusios stažuotės Austrijoje, Karintijoje, pagal profesinio mokymo mobilumo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA102-046909 „Jaunuolių profesinės praktikos komunikacija ES šalyse”, pilni emocijų ir gražiausių prisiminimų, trečio kurso mokiniai lapkričio 18 d. sėkmingai sugrįžo namo.
Laura praktiką atliko  „Panoramadorf Saualpe“ trijų žvaigždučių viešbučio restorano virtuvėje,  Alberta kruopščiai darbavosi „Gasthof Pension Singer“ šeimos restorane, Rytis praktiką atliko aukščiausiai 3 km aukštyje esančiame restorane „Steinerhütte“, Tomas su Rūta darbavosi vegetariškame restorane „Biolandhaus ARCHE“, o Judita su Audriumi praktiką atliko „Gipfelhaus Magdalensberg Familie Skorianz“ viešbučio restorane.  Projekto dalyviai susipažino su Austrijos  įmonių darbo organizavimu bei darbo kultūra susibendravo su įmonėse dirbančiais darbuotojais.  Kelios praktikantės teigia, kad norėtų dar kartą  sudalyvauti tokioje stažuotėje.
Nors mokiniai stropiai atlikinėjo praktiką, susipažino su naujomis technologijomis bei Austrijos virtuve, tačiau nepamiršo ir pailsėti bei pažinti šalies kultūrą iš arčiau – sudalyvavo  ekskursijos po Klagenfurtą ir Austrijos sostinę Vieną.
Atlikta stažuotė pripažinta kaip gamybinė praktika, kuri yra privaloma mokymo programos dalis. Projekto dalyviai gavo priimančiosios organizacijos BVÖ Bildungsberatung & Vermittlungsagentur  GmbH sertifikatus, dalyviams netrukus atsiųs Europass mobilumo dokumentus.
Projekto vykdymo rezultatai bus pristatyti baigiamajame projekto renginyje 2019 m. birželio mėnesį.

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.