Projekto dalyviai sėkmingai grįžo iš keturias savaites trukusios praktikos Vokietijoje, Berlyne!

Balandžio 22 d. išlydėjome antrosios projekto Nr. 2018-1-LT01-KA102-046909 „Jaunuolių profesinės praktikos komunikacija ES šalyse” dalies dalyvius (mokinius) į Vokietiją, Berlyną. Nespėjus stažuotei prailgti, gegužės 20 d. dalyviai ir du juos lydintys mokytojai sėkmingai grįžo namo. Dvi virėjo specialybės mokinės praktiką atliko socialiai atsakingoje Schwartzsche Villa Grunewaldstr. 55, 12165 Berlin įmonėje. O staliaus bei apdailininko specialybės mokiniai praktiką atliko kitoje socialiai atsakingoje įmonėje „Mosaik“. Daugiau įspūdžių iš praktikos vietų galite pamatyti galerijoje.

Po dienos praktikos vietoje, projekto dalyviai ir ilsėjosi bei turėjo galimybę pažinti Vokietijos kultūrą, istorines Berlyno vietas.
Mokinių praktikos laikotarpiu, gegužės 4-12 dienomis Vokietijoje, Berlyne stažavosi ir 6 mokytojai bei administracijos darbuotojai, turėję galimybę ne tik pažvelgti iš arčiau mokinių praktikos vietas, bet ir pagilinti savo profesines, socialines ir kultūrines kompetencijas darbo stebėjimo vizituose, įvairiose įmonėse  bei įstaigose, dirbančiose ir ugdančiose specialiųjų poreikių mokinius.